Malířské BMW Z4 je vystaveno v New Yorku

BMW připravilo pro novou generaci roadsteru z4 netradiční reklamu. Dalo jej do ruky umělci Robinu Rhodovi, který jej použil jako štětec. S ním pak jezdil po velkém plátně a pomocí barev a pohybů volantu vytvořil abstraktní dílo. Jeho část je nyní s konkrétním vozem vystavena na nádraží Grand Central v New Yorku.

Vydáno: 6.4.2009

Robin Rhode nazval svůj obraz An Expression of Joy. Namaloval ho koly nového BMW Z4 a zároveň jej natočil režisér Jake Scott jako netradiční reklamní spot. Video s fotografiemi z natáčení si můžete prohlédnout v našem starším článku.

My jsme na BMW Z4 nové generace narazili při naší návštěvě New Yorku. Na kapotě a kolech je patrná barva, které byla použita na plátno. Za vozem si můžete na velké obrazovce klip prohlédnout. Spolu s malířským BMW Z4 si můžete prohlédnout i některé starší závodní modely.

Pokud tedy navštívíte v nejbližší době New York, nenechte si malou, ale zajímavou výstavu ujít, stejně jako úchvatně vyleštěný interiér stanice Grand Central. Výstavené BMW Z4 najdete za hlavním vchodem do stanice na rohu Park Avenue a East 42nd Street.

Text a foto: Jan Markovič

Galerie