Lumma Design CLR X650: radioaktivní BMW X6

Nové BMW X6, které se poslední dobou stává objektem vášnivých diskusí fanoušků značky, se dočká prvního tuningového zásahu. Postaral se o něj úpravce Lumma Design. Je třeba podotknout, že se do nováčka trhu pustil opravdu radikálně.

Vydáno: 5.7.2008

CLR X650 je od původní X6 velmi výrazně odlišeno hned třeba barvou. Radioaktivní zelená stoprocentně upoutá pozornost, kudy tato kreace projede.

Aby toho nebylo málo, přední nárazník zdobí obrovské nasávací otvory. Vzadu dostal prostor zase difuzor, jak už bývá dobrým zvykem. Na boku zaujme speciální boční práh, který má zlepšovat aerodynamiku vozu a proudění vzduchu směřovat k nasávacímu otvoru před brzdovými třmeny zadní nápravy.

Ostatně, kola stojí také alespoň za trochu pozornosti. Mají extrémní velikost 23″ a jsou černě lakovaná. Dotváří tak kontrast, který začal černý pruh na horní částí přední kapoty přecházející přes střechu vzad.

Na obrázku si můžete prohlédnout první renderový snímek. Na živo by se měl Lumma Design CLR X650, který také snížil původní světlou výšku o 40 mm, představit na podzimním autosalonu v Paříži. Další technické informace si Lumma nechává a na oficiální odhalení.

Text: Redakce
Foto: Lumma Design 

Galerie