Lexus zase o kousek levnější

Zvažujete koupi nového vozu a nechcete úplně zapadnout v davu? Možná že právě teď přišla ta správná chvíle. Lexus přichystal na léto nové ceny. Kromě modelů IS F a SC 430 pořídíte základní verze všech modelů luxusní značky o něco levněji, než tomu bylo dosud.

Vydáno: 2.7.2008

Aby toho nebylo málo, pro vybrané modely platí ještě takzvaná Aktuální nabídka. V rámci této nabídky je základní cena dále snížena. To platí například pro IS 220d. Za něj si Lexus účtuje 809 000 Kč.

Jedná se sice o základní verze, ale nenechte se zmást. Základ je v případě Lexusu opravdu bohatý. Například IS 220d nabídne zástup elektronických asistentů (ABS, EBD, TRC aj.), airbagy, bezklíčové nastupování, optitronové přístroje, palubní počítač a mnoho dalšího.

Pro model RX 400h se nově v ceníku objevila výbava Platinum. Ta je proti standardu o 100 000 Kč dražší. Za tento obnos ale dostanete speciální koberečky, chromované střešní ližiny a hlavně paket Luxury. Ten v sobě ukrývá kožená sedadla (elektricky nastavitelná a vyhřívaná), paměť nastavení sedadla, zrcátek a volantu, adaptivní světlomety a elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru. Celková cena je 1 454 000 Kč.

Text: Redakce
Foto: Lexus

Galerie