Lexus Lounge se stěhuje na Prahu 13

V březnu 2007 spustila prémiová odnož japonské Toyoty projekt Lexus Lounge. Tenkrát šlo nejen o spolupráci s restaurací L´Angolo by Kogo, ale především o přechodné sídlo Lexusu do doby, než bude hotová nová budova, a tedy hlavní sídlo této značky. Nedávno bylo vše dokončeno a tak se celý projekt stěhuje. 

Vydáno: 18.4.2009

Z vlastní zkušenosti můžeme říci, že původní umístění Lexus Lounge nedaleko Staroměstského náměstí své kouzlo mělo. Poloha v centru Prahy ovšem nebyla příliš ideální pro ukázkové jízdy, a tak nová budova stojí v Bavorské ulici nedaleko plzeňské dálnice. Tedy na kraji našeho hlavního města. Po ukončení spolupráce s prémiovou restaurací se většina aktivit projektu Lexus Lounge stěhuje právě sem.

„Projekt LEXUS LOUNGE by L´Angolo byl pro značku stěžejní v době absence autorizovaného prodejce v Praze a zejména svým lifestylovým zaměřením na společenské akce významně přispěl ke zvýšení povědomí o značce Lexus. Věřím, že díky nové úpravě projektu a plánovanému otevření nového Lexus centra v Praze se nám i nadále bude dařit šířit znalost značky Lexus v ČR i dále zvyšovat prodeje“, řekl Tomáš Velek.

Cílem projektu Lexus Lounge je unikátní péče o zákazníky, případně nás novináře. Za více než dva roky tímto způsobem kontaktovalo značku více než 32 000 lidí a více než 3500 zákazníků otestovalo některý z modelů během zkušební jízdy. 

Text: Redakce
Foto: Lexus

Galerie