Lamborghini Murcielago LP640 Roadster Versace: vymóděný supersport

Máte rádi hodně výjimečná auta? Tak potom nepřehlédněte nedávno představené Murcielago, které vzniklo ve spolupráci s módní značkou Versace. Není to poprvé, co dal Maison Versace k dispozici své designéry. A evidentně vědí, jak na to. Výsledek je opravdu zajímavý.

Vydáno: 25.6.2008

Základem je nové Murcielago s dvanáctiválcovým motorem o objemu 6,5 litru. Skoro až brutální síla 650 koní katapultuje vůz na stokilometrovou rychlost za 3,4 sekundy a zastaví se na hranici 340 km/h. Samotná tato čísla jsou dosti unikátní, ale komu to nestačí, může si připlatit pouhých 50 tisíc eur a dostane ještě větší raritku.

Unikát dostal bílou barvu a řecké motivy odvozené od loga módní značky. V kombinaci bílá karoserie – černá kola vypadá vůz přímo skvěle. Doplňky se dostaly i do interiéru.

Ten je jak jinak než luxusní. Zákazník dostane sedadla ručně potažená bílou kůží. Dostalo se i na palubní desku a středovou konzoly. Precizní zpracování a top materiály jsou samozřejmé.

Chcete-li svojí výjimečnost ještě podtrhnout, můžete si pořídit příslušenství z edice Versace LP460. Jedná se o pánské aktovky, kufříky, rukavice, boty, pásky, přívěšky na klíče a jiné „zbytečnosti“. Vše s logem LP460 Versace.

Za unikátní Lamborghini dáte přibližně 270 000 eur. Série je omezená na pouhých deset kusů.

Text: Redakce
Foto: Lamborghini

Galerie