Lamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster: nové fotografie

Býčí stáj ze Sant’Agata Bolognese do světa pustila nové fotografie chystaného nejvyššího modelu Murcielago LP 650-4, který přišel o střechu. Nazývá se jednoduše Roadster. A kromě toho, že bude vybaven stejně výkonným V12 jako ostatní „kolegové“, dostane několik zajímavých úprav karosérie.

Vydáno: 14.3.2009

Lamborghini Murcielago LP 650-4 Roadster bude vyrobeno pouze v 50 kusech. Šedivé lakování s oranžovými spoilery, prahy a brzdovými třmeny se nazývá Grigio Telesto a budou ho mít všechny exempláře. Řidič bude sedět ve sportovní sedačce s potahem Alcantara Nera, zatímco jeho spolujezdec dostane kožené čalounění Nero Perseus. Zbytek kokpitu zdobí samozřejmě Alcanatara s prošíváním Arancio Leonis.

Zatím byla k dispozici pouze jedna odcizená fotografie, kterou přinesl nizozemský Autoblog.nl. Nyní se ale Lamborghini odhodlalo ukázat zbývající snímky. Není jich mnoho, ale my doufáme, že brzo další přibudou. Jen tak mimochodem, Lamborghini Murcielago LP650-4 Roadster stojí rovných 500 tisíc eur, tedy asi 14,6 milionu korun.

Text: Redakce
Foto: Lamborghini

Galerie