Kabelka z prospektů Maserati, luxusní doplněk pro každou ženu

Ze spolupráce italské luxusní automobilky Maserati a italského modního domu Momaboma vzešla dámská kabelka, která je vyrobená ze starých prospektů Maserati. Ty jsou samy o sobě poměrně cenné, ale pokud z nich vznikne oficiální módní doplněk značky, jedná se o dosti vzácný unikát. A přitom za cenu, která je dostupná i ženám běžných smrtelníků.


Vydáno: 2.3.2009

Spojení věhlasných automobilek a známých návrhářů není žádnou novinkou. Slyšeli jsme o spolupráci Lamboghnini s luxusní značkou Versace , o Buggati, které jednu edici dostalo do salonu Hermes nebo o diamantovém klíči Bentley od klenotníka Alexandera Amose. Známé jsou i ošklivé notebooky s logy automobilek.

Maserati a Momaboma daly společnými silami vzniknout nové eko-tašce, která je vyrobena ze starých prospektů automobilky. Nakolik by vyhovovala vaší partnerce můžete posoudit podle obrázku níže. Naší redakci by více vyhovoval vyobrazený vůz nebo slečna.

Dámská taška je vyrobena z recyklovatelných materiálů a bude poměrně dostupná – bude se totiž prodávat za přijatelných 190 dolarů (4200 korun). To je velmi dobrá cena i vzhledem k tomu, že se kabelky vyrobí pouhých 150 kusů, takže na podobný kousek u jiné dámy na večírku ta vaše narazí jen velkou náhodou.

Text: Redakce
Foto: Maserati

Galerie