Jak na prasklé sklo u vozů Škoda? Oprava může být i zdarma

Prasklo vám čelní sklo? Návštěvu v autoservisu rozhodně neodkládejte a co nejdříve si nechte sklo opravit nebo vyměnit. Pokud vlastníte vůz značky Škoda a máte ho pojištěný, oprava může být úplně zdarma.

Pozor na pokutu

Občas se stane, že od auta před vámi odlétne kamínek, a prasklina ve skle je na světě. Vždy pamatujte na to, že ze zákona je auto s prasklým čelním sklem nezpůsobilé k jízdě. Závadu musíte co nejrychleji odstranit. V opačném případě vám hrozí pokuta až do výše 10 000 Kč a ztráta bodů. Nesnažte se ani sebemenší puklinu lepit své pomocí doma. Je to nebezpečné a efektu jako od profesionálů stejně nedocílíte.

Kde vám autosklo opraví

Navštivte autoservis Autosklo K+M, který ročně vymění nejvíc autoskel v celé České republice. Nechte si čelní sklo pro vaše auto značky Škoda opravit zde. Autoservis má hustou síť poboček po celé zemi a v případě, že budete muset přistoupit k celé výměně skla, nebudete na auto čekat dlouho. Ještě ten den dostanete svojí škodovku zpátky v opraveném stavu. Nebo využijte expresní výměnu do 3 hodin. Během oprav je pro vás připravené příjemné zázemí s wifi a občerstvením.

Profesionální oprava

Jak oprava nebo výměna probíhá? K výměně skla odborníci přistoupí teprve ve chvíli, kdy je puklina v zorném poli řidiče. U menších puklin kdekoli jinde stačí oprava pomocí pryskyřice. V servise jí nechají vytvrdnout, následně ji přebrousí a na autě nic nepoznáte. Opravené autosklo získá zpátky svojí pevnost a stabilitu.

Ušetřete peníze

Automobily značky Škoda patří v České republice mezi nejprodávanější značku mezi novými i ojetými vozy. Mezi nejoblíbenější modely patří tradičně Škoda Octavia, Fabia a nově také Rapid. V Autoskle K+M získáte výměnu skla díky sjednanému pojištění zdarma.

Foto: Redakce

Galerie