Infiniti G37 Cabrio: na českém trhu za 1,4 milionu

Japonská luxusní automobilka Infiniti pošle letos v září na český trh další verzi modelu G37. Tentokrát půjde o otevřené Cabrio. Zákazníci si už ale mohou vůz objednat nyní. K dostání je ve dvou verzích a začíná na ceně 1.408.300 korun. Luxusnější výbava Premium vyjde na 1,5 milionu korun.

Vydáno: 6.6.2009

Základní model G37 Cabrio GT je bohatě vybaven. V ceně modelu GT jsou 19″ kola z hliníkových slitin se sportovními brzdami, deflektor vzduchu, kožená sedadla, aktivní bi-xenonové světlomety, dvouzónová adaptivní klimatizace s automatickou recirkulací vzduchu, inteligentní klíč Infiniti a vyhřívaná a elektricky nastavitelná přední sedadla. Součástí balíku je i „samoopravný“ lak. 

G37 Cabrio je první s novým informačním a zábavním systémem Connectiviti. Nová verze GT obsahuje audiosystém se sedmi reproduktory, přehrávačem disků CD a MP3, 2GB hudebním diskem a kompatibilitou s rozhraními iPod/USB, připojení telefonu Bluetooth® s hlasovým ovládáním, parkovací senzory a zadní kameru.  Jedním z mála volitelných prvků je sedmistupňová automatická převodovka s páčkami řazení z hořčíkové slitiny pod volantem.

Za příplatek 92 000 korun nabízí Infiniti verzi GT Premium. Tu odlišuje balík Connectiviti+. Znaménko + znamená navigaci s 30GB pevným diskem a trojrozměrnými zajímavými místy podle průvodce Michelin Green Guide.  Na disk se vejde 10GB hudby. Elektricky nastavitelná kožená přední sedadla mají paměťovou funkci nastavující sedadlo řidiče podle inteligentního klíče k vozidlu. Opěrky předních sedadel obsahují dvojici jedinečných reproduktorů Bose Personal, součást 13reproduktorového systému Bose Premium Sound System. Speciální funkce umožňuje filtrovat ruchy pozadí a měnit nastavení ekvalizéru podle toho, zda je střecha natažená nebo stažená.

Doporučené prodejní ceny pro Českou republiku:
G37 Cabrio GT                    1 408 300 Kč vč. DPH
G37 Cabrio GT Premium    1 500 300 Kč vč. DPH

Zdroj: TZ Infiniti
Foto: Jan Markovič

Galerie