Hyundai se raduje. Nový model ix35 se prodává lépe, než čekal

Hyundai se raduje. Měsíc po uvedení nového modelu ix35 na trh přesáhl počet objednávek od evropských zákazníků hranici 33.000 kusů. Během prvního měsíce na trhu tak Hyundai ix35 splnil dvě třetiny plánu ročního prodeje, což je pro automobilku signálem, že se její kompaktní SUV zákazníkům líbí.

Vydáno: 14.4.2010

„Očekávali jsme, že ix35 osloví široké vrstvy zákazníků, protože představuje extrémně atraktivní nabídku zaměřenou speciálně na evropské motoristy a zároveň reprezentuje nové pojetí vozů SUV značky Hyundai,“ poznamenal Allan Rushforth z Hyundai Motor Europe s tím, že i přes ambiciózní odhady prodeje SUV překonaly všechna očekávání.

Model ix35 je koncipován tak, aby vyhovoval evropským požadavkům na jízdní vlastnosti a odpovídal dynamickému životnímu stylu evropských motoristů a jejich rodin, a přitom jim zároveň nabídl více stylu, prostoru a výbavy ve spojení s hospodárnějším provozem.

Hyundai na ix35 poskytuje záruční paket „Triple 5“, který je tvořen pětiletou zárukou, pětiletou asistenční službou a po dobu prvních pěti let každoročními prohlídkami stavu vozidla zdarma.

Text: TZ Hyundai, redakce
Foto: Hyundai

Galerie