Honda CR-V nové generace: první náznak vzhledu

Automobilka Honda dnes zveřejnila snímek prototypu nového modelu CR-V Concept. Ten je předobrazem vzhledu nové, čtvrté generace modelu CR-V, a jedná se tak o první oficiální náznak, jak bude příští generace vypadat (nečekáme, že by s moc měnil). Na naše trhy se nová generace japonského SUV dostane na podzim příštího roku.

Vydáno: 25.7.2011

Prototyp CR-V Concept má výrazný vzhled karoserie, v porovnání s předchozí generací se vyznačuje agresivnějšími proporcemi s hlubšími liniemi karoserie a výraznější maskou. Spodní část předního nárazníku svým tvarem poukazuje na terénní schopnosti nového SUV, přičemž celá příď má díky důkladnější integraci nárazníku lepší aerodynamiku.

 

U nového modelu zůstala zachována koncepce svislých zadních světel současné verze CR-V, které mají nově výraznější trojrozměrný look a jsou hlouběji integrována do designu celého vozu.

Nová generace populárního japonského SUV přijde na svět do konce roku 2011 – v té době se dostane na trh ve Spojených státech, na evropský trh pak dorazí na podzim 2012.

Text: Redakce
Foto: Honda

Galerie