Honda Civic Sedan: tajný facelift představen oficiálně

Honda oficiálně představila facelift svých modelů Civic Sedan a Civic Sedan Hybrid, o kterém jsme před dvěma dny informovali. U nás tyto sedany nižší střední třídy nejsou zrovna na vrcholu popularity, naopak například v Severní Americe slaví úspěchy, proto je logické, že v poločasu produkce přichází omlazení.

Vydáno: 21.8.2008

Honda civic Sedan se zvenčí nijak zásadně nezměnila. Mírných změn doznala čelní maska a přední nárazník, který má nyní větší otvory a vypadá moderněji. Na zadní části vozu prošly změnou především koncové světlomety, na nichž bylo zvýrazněno zpáteční světlo. Mezi dalšími změnami figuruje třeba umístnění chromové lišty poblíž evidenčního čísla.

Kromě těchto stylingových úprav Honda poprvé k tomuto modelu nabídne integrované rozhraní Bluetooth pro připojení mobilního telefonu, USB port pro připojení oblíbeného MP3 přehrávače a vestavěnou navigaci. Tyto položky budou k nalezení na seznamu doplňkové výbavy.

Další změny se pak týkají nabídkových verzí. Vedle součaných výbav EX, EX-L a Si přibudou dvě nové výbavové verze: sportovní LX-S a cenově dostupnější DX Value. Navíc v nabídce přibude několik nových disků.

Text: Redakce
Foto: Honda

Galerie