GeigerCars Hummer H2 Supercharged: krabice pro vaše ego

Německý tuner amerických aut GeigerCars spáchal něco, z čeho máme už na první pohled strach. Je to velké, silné a luxusní, a jako základ pro to posloužil americký Hummer H2. V demokratické společnosti se za tohle naštěstí nevěší, a tak největším trestem pro majitele brutálního „cool Hamra“ bude naše opovržení. Což není zas tak strašné.

Vydáno: 21.8.2009

Brutální krabice GeigerCars Hummer H2 Supercharged je obrovská, hodně silná a patřičně luxusní. K tomu je extravagantní a výrazná. A to pro zájemce o tento výtvor určitě stačí.

Lidem, kteří si tuhle věc pořídí, asi bude úplně jedno, že pod kapotou leží kompresorem přeplňovaný osmiválec 6.2, a že po úpravě má solidní výkon 547 koní a točivý moment 763 Nm. A že se rozjede z nuly na sto „jen“ za 6,9 sekundy jim taky vadit nebude, ono to není zas tak málo. A maximálka 228 km/h jim taky asi bude stačit i na dálnici. A o vyladěném podvozku, výfuku a brzdách Brembo asi nemá vůbec smysl mluvit.

Lidem, kteří si tuhle věc pořídí, musí být úplně jedno, že na pneumatikách 315/30 R30 (slovy třicetipalcové!!! ráfky) toho v terénu moc nesvedou. Do žádného terénu se se svým „cool Hamrem“ stejně nikdy nepodívají.

Lidem, kteří si tuhle věc pořídí, může být asi jedno úplně všechno, protože na to prostě mají. A to nejen finančně, ale především psychicky. Tak jim to přejme.

Text: Redakce
Foto: GeigerCars

Galerie