Garmin nüMaps Lifetime: doživotní aktualizace map

Garmin, představil novou službu pro doživotní aktualizaci mapových podkladů – nüMaps Lifetime. Po zaplacení jednorázového poplatku mají uživatelé přístup k aktuálním mapovým podkladům, aktualizovaným až čtyřikrát za rok.  „Dosavadní roční aktualizace navigačních map přestává stačit potřebám našich zákazníků,“ zdůvodňuje Jiří Černý, zástupce Garminu.

Vydáno: 29.1.2009

„Společnost Garmin proto připravila službu nüMaps Lifetime, umožňující svobodně aktualizovat mapová data s čtvrtletní periodou. Cena služby je přitom srovnatelná s cenami jednorázových aktualizací,“ dodává Černý.

nüMaps Lifetime je určen navigacím podporujícím City Navigator NT, mezi něž patří všechny současné modely a zařízení, která byla na trhu představena v posledních dvou či třech letech. Zákazníky v ČR zřejmě nejvíce zaujme verze nüMaps Lifetime Europe, k dispozici jsou ale také verze nüMaps Lifetime North America a také kombinace obou mapových podkladů.

Soubor mapových podkladů je k dispozici ke stažení na stránkách Garminu. Zákazníci si mohou stahovat aktualizace sami, nebo mohou využít služeb specializovaných prodejců navigací značky Garmin, kteří jsou schopni data stáhnout a nainstalovat.

Služba nüMaps Lifetime™ Europe je k dispozici za ekvivalent ceny 119.99 EUR s DPH. Technické požadavky: počítač PC nebo MAC, vysokorychlostní připojení k internetu, USB kabel a založený účet na https://my.garmin.com/.

Zdroj: TZ Garmin
Foto: Garmin

Galerie