Garmin má nové navigace pro auta i motorky

Nabídka navigací Garmin se opět rozrostla o několik zajímavých kousků. Ne veletrhu v americkém Las Vegas se představily nové GPS pro motoristy, motorkáře, ale i pro náruživé hráče golfu. Nechybí ani aktualizace pro současné navigace, která přidává ekologickou trasu.

Vydáno: 19.1.2009

Garmin v navigacích do auta pokračuje ve své řadě Nüvi. V Las Vegas představil modely 855 a 885T. Ty obsahují nejen možnost hlasové navigace, ale i asistent pro jízdu v pruzích. Nechybí ani podpora připojení pomocí Bluetooth, která je dnes už v této kategorii celkem běžná.

na motorky si budete moci připevnit přístroj Garmin zumo 660, který je znatelně bytelnější, než navigace do auta. Golfistům zase udělá radost GPS Garmin Approach G5. Zatím si ho ale užijí jen ve Spojených státech. Uvidíme, zda se dostane i do Evropy a později do Česka.

Důležitou novinkou je ale také systém Garmin Ecoroute, který se do současných navigací instaluje jako update firmwaru. Přidá do nich možnost vybrat si kromě nejrychlejší a nejkratší také třetí ekologickou cestu. Jako první o novince informoval server Navigovat.cz.

Text: Redakce
Foto: Garmin

Galerie