FOTOREPORTÁŽ: Ducati 1199 Panigale se představila v MeetFactory

Ducati představilo v Praze svoji novinku, model 1199 Panigale. Její premiéra se odehrála 1. března 2012 ve smíchovské MeetFactory, a doprovodily ji Mercedes-Benz SLS AMG Roadster a Diavel AMG. Nová vlajková loď značky Ducati se téměř šesti stovkám přítomných hostů nejenže ukázala, ale nabídla se i k vyzkoušení – i když jen k posezení. Hudbu na akci zajistila trojice děvčat z rokové kapely K2 a úspěšnou byla i tombola s výtěžkem přes 100 tisíc korun, určených na charitativní účely.

Vydáno: 2.3.2011

Představení novinky Ducati 1199 Panigale proběhlo za velkého zájmu fanoušků značky, kterých dorazilo téměř 600, a desítky z nich si okamžitě vyzkoušely posez na tomto nádherném stroji. Večer moderoval Tomáš Morávek z radia Oldies, hudbu zajistila dívčí rocková kapela K2 a druhou část večera zahrála skupina Darwin. Díky partnerství s Mercedes-Benz byl v sále k vidění MB SLS AMG Roadster, vedle něhož zazářil ultimativní Ducati Diavel AMG.

Nejdůležitějším momentem večera bylo odhalení novinky Ducati 1199 Panigale a její křest. O ten se postarala děvčata z K2, která po vzoru tří sudiček jedna po druhé motocyklu něco popřála.

V průběhu večera proběhla také tombola, v níž se hrálo o atraktivní ceny, mezi nimi třeba poukaz na zapůjčení vozu Mercedes-Benz, triko s podpisem V.Rossiho, knihu s podpisem N.Haydena, poukaz na víkendový pobyt v hotelu dle vlastního výběru z nabídky Generali, oblečení od značky Puma a nebo poukazy na okruhové ježdění od agentury Racetrack a na motoškolu „Bezpečně na motorce s Mírou Lisým“.

Výtěžek z prodeje tomboly činil 102.800,- korun, a byl věnován dětem z Dětského domova v Krásné Lípě u Rumburka a bude využit na letní rekreaci dětí u moře.

Text a foto: Adam Hruška

Galerie