FOTOREPORTÁŽ: Big BMW 2011

Big BMW, sraz všech příznivců populární mnichovské značky, se odehrál jako obvykle v polovině srpna. Ani letos ho nezastihlo ideální počasí, přesto se na tradičním místě setkání na letišti v Mnichově Hradišti sjela řada zajímavých kousků z Mnichova. To nejzajímavější si můžete prohlédnout v publikované fotogalerii.

 

Vydáno: 15.8.2011

Akce proběhla o víkendu 12.-14. srpna na letišti v Mnichově Hradišti. Jako vždy vám přinášíme rozsáhlou fotoreportáž z citlivého fotoaparátu Matěje Žovince. Najdete ji pod tímto textem.

Rozsáhlou fotogalerii z Big BMW 2011 si můžete prohlédnout pod článkem.

Jak je zvykem, k vidění jsou současné i starší modely BMW, včetně veteránů. Kromě sériových verzí byly k vidění i kousky v tunerských úpravách, sedany a kupé všech tříd, v nichž se vyrábějí, ale i sportovní modely, způsobilé k provozu na silnici i jako nehomologované speciály, v lesklém i matném laku. Milovnící smyku se mohli těšit z drifterské show v podání bmw e30 v barvách BMW vrakoviště Chotětov. Stejně jako loni jsme nenarazili na žádné BMW X6.

Program akce najdete na stránkách BigBMW.cz, kde je k dispozici rovněž výsledková listina sprintů a erzety spolu s fotogalerií a videosestřihem. Můžete si prohlédnout i naši fotoreportáž z loňského Big BMW 2010.

Text: Redakce
Foto: Matěj Žovinec

Galerie