FOTOGALERIE: Fiat 500C pod drobnohledem

Fiat si dává se zveřejňováním fotografií své stylové novinky pěkně na čas. Už je to velice dlouho od doby, kdy byl tento kabriolet oficiálně představen na autosalonu v Ženevě a stále nebyla na světě nějaká solidní série fotografií. To se dnešním dnem změnilo. Kdo nebyl na zmíněné výstavě, ten si konečně může prohlédnou nový Fiat poněkud detailněji.


Vydáno: 23..2009

Fiat 500C si to rozdá o přízeň zákazníků s Mini Cooperem (samozřejmě ve verzi bez střechy). Italové ponechali u své pětistovky postranní oblouky, takže vůz není plnohodnotným kabrioletem, což může být menší nevýhoda oproti Mini Cooperu. Ovšem toto provedení odkazuje na svého dávného předchůdce a dle našeho názoru je to řešení mnohem stylovější.

Zákazník si může vybrat ze tří odlišných barev plátěné střechy – červené, černé a barvy slonovinové kosti. Speciálně pro verzi Convertible jsou k dispozici také dvě nové barvy karoserie (viz obsáhlá foto-galerie).

Fiat 500C dává k dispozici tři motorizace. Základem je benzinová jedna-dvojka o výkonu 69 koní, alternativou je stokoňový agregát o objemu 1,4 l a pokud toužíte po naftě, pak je pro vás připravena jednotka 1.3 MultiJet.

 

Text: Redakce
Foto: Fiat

Galerie