Fotbalový trenér Ivan Hašek bude jezdit v Hyunadi ix55

Přibližně před rokem si bývalý trenér české fotbalové reprezentace přebíral svůj nový vůz. Tenkrát se jednalo o sedan Hyundai Grandeur. Co se děje s českým fotbalem všichni víme a stejně tak víme, že náš tým povede nový trenér Ivan Hašek. Na zápas roku se Slovenskem odjede už ve svém novém automobilu.


Vydáno: 29.8.2009

Slavnostní předání proběhlo včera. Na rozdíl od svých předchůdců Rady a Brücknera bude Hašek používat velké sedmimístné SUV ix55. Údajně se tak stalo proto, že „H“ na začátku slova Hyundai představuje počáteční písmeno trenérova příjmení, „i“ představuje počátek jména Ivan, „x“ (římská desítka) znázorňuje počet dní od zvolení do čela ČMFS a 55 je počet zápasů, které odehrál Ivan Hašek ve federálním dresu během své kariéry. Snad tato hra čísel přinese také nějaký ten úspěch našich fotbalistů.

Hyundai ix55 si už prošel naším redakčním testem. Dlouhé, široké a vysoké SUV představuje jeden z největších automobilů své kategorie. Pod kapotou je umístěn jediný motor, tedy naftový šestiválec 3.0 CRDi VGT, který se nám mimochodem při testu velice líbil. Nejlevnější provedení s velmi bohatou výbavou pořídíte za 949 900 Kč.

Text: Redakce
Foto: Zuzana Procházková

Galerie