Fiat Panda nejlevněji v historii: za 160 tisíc korun

Fiat snížil cenu malého modelu Panda a dostal se s ním hlubuko pod hranici dvou set tisíc korun. Nejlevnější verze (v jejíž výbavě nenajdete skoro nic) vyjde opravdu lacino, stojí 162 900 korun. Pokud budete chtít navíc klimatizaci, sáhněte po verzi Plus, která vyjde na 170 tisíc korun. Takové částky za povedenou Pandu považujeme za dosti atraktivní.

Vydáno: 23.1.2010

Italská automobilka Fiat snížila cenu malé Pandy na pravděpodobné minimum. Nejlevnější Fiat Panda nabídne ABS a airbag řidiče a vyjde na pouhých 162 900 korun. Pro praktické použití doporučujeme ale investici do klimatizace, za níž si nechá Fiat připlatit sympatických sedm tisíc. Panda ve výbavě Plus tak vyjde na 170 tisíc korun.

Další stupeň výbavy se jmenuje Active a vyjde na 182 tisíc korun. Kromě zmíněné klimatizace nabídne ještě posilovač řízení a zadní stěrač. A pokud budete rozhazovační, můžete investovat do výbavy Dynamic, která stojí 200 tisíc. Nabídne přitom takové „luxusní“ vymoženosti, jako je centrální zamykání, výškové stavitelné sedadlo řidiče, druhý airbag pro spolujezdce a nabídne možnost dokoupit si i další airbagy.

Text: Redakce
Foto: Fiat

Galerie