Fiat 500 Combi: takhle bude vypadat

Není to tak dlouho, co na veřejnost prosákly zprávy o připravovaném kombi populárního Fiatu 500, který by měl konkurovat britskému Mini Clubman. Zatím toho o něm mnoho nevíme, ale můžeme vám alespoň ukázat, jak vypadá – respektive jak by mohl vypadat. Fotografie, které máme v tuto chvíli k dispozici, jsou zatím jen koláže grafiků a designérů.


Vydáno: 22.5.2009

Po úspěchu svého retro-mini Fiat 500 se italská automobilka rozhodla, že rozšíří jeho modelovou řadu na dva, ale dokonce možná na tři modely. Informovali jsme vás o kabrioletu Fiat 500C a brzy potom i o Fiat 500 Combi, který by se tak stal tím třetím do party.

Nyní vám přinášíme dva profesionální rendery, které naznačují, jak by mohl Fiat 500 Combi vypadat. Jeho budoucí existence se zdá o to pravděpodobnější, neboť už dříve existoval podobný prodloužený model Fiat 500 Giardiniera, který můžete vidět ve fotogalerii níže.

Oproti původnímu Fiatu 500 by kombi mělo dostat vyšší stavbu podvozku a dokonce se spekuluje i o možném pohonu všech kol, který by pětistovka převzala od Pandy 4×4.

 

Text: Redakce
Foto: caradisiac.com

Galerie