Fiat 500 Combi: chystá se konkurence Clubmanu

Fiat využívá potenciál svého stylového modelu 500 naplno. Klasický Fiat 500 se výborně prodává i ve své původní podobě, to ale automobilce nestačí a proto představila verzi kabriolet. A neuběhlo mnoho času a na veřejnost už prosákly zprávy o připravované verzi kombi, která by měla konkurovat britskému Mini Clubman.


Vydáno: 18.5.2009

Není to tak dlouho, co se na veřejnosti poprvé objevil kabriolet Fiat 500C, a už se zdá, že brzy uvidíme další inkarnaci malé italské stylovky. Tentokrát by to mělo být malé kombi, které by mohlo konkurovat britskému Mini Clubman.

Fiat 500 Combi by navázal na dávný model Fiat 500 Giardiniera, který můžete vidět ve fotogalerii níže. Stejně tak přikládáme vlastní koláž, na níž odhadujeme, jak by Fiat 500 Combi mohl vypadat.

Oproti původnímu Fiatu 500 by kombi mělo dostat vyšší stavbu podvozku a dokonce se spekuluje i o možném pohonu všech kol, který by pětistovka převzala od Pandy 4×4.

Nakolik jsou tyto spekulace reálné vědí asi jen zaměstnanci samotného Fiatu. O vývoji ve vývoji malého stylového kombi vás však budeme včas informovat.

 

Text: Redakce
Foto: koláž ZaVolantem.cz, Wikipedia

Galerie