Edo Competition Porsche Cayenne GTS: bu bu bu!

Možná se vám to stalo taky. Koupili jste si Porsche Cayenne GTS a teď, když se na něj díváte, jak stojí před vaši vilou, nepřijde vám dostatečně brutální. Naštěstí je tu úpravce Edo Competition, který z vašeho obřího SUV udělá nepřehlédnutelného zuřivce.

Vydáno: 17.11.2008

Upřímně řečeno, takové Porsche Cayenne S není pro žádné bábovky. Takže se nebojíme, že by neustály ani nějakou tu krutou úpravu od Edo Competiton. Ta zahrnuje novou masku chladiče s obrovskými nasávacími otvory, nové nárazníky a spoilery a difuzory. Pánové si samozřejmě pohráli i uvnitř.

Co se týče výkonu, nemělo by jít o zas tak větší změnu. Edo přidalo novou technologií nějakých 45 koní navíc. Ty tak-tak vykompenzují váhu tunerských přídavků. Celkově se dostane Edo Competition Porsche Cayenne GTS na stovku za 6,4 sekundy, maximálně pak uhání 270 km/h.

No ale tohle nebude jen o rychlosti. Kdo by neodolal pomalé projížďce městem. Tam totiž nejvíce vyniknou mohutná 22palcová litá kola s červeným lakováním. školku na přechodu ale raději nepouštějte, nebo se děti paní učitelce leknutím rozutečou. Bu bu bu!

Text: Redakce
Foto: Edo Competition

Galerie