Dynavix Nano: nejtenčí navigace přichází na trh

V současné době uvádí společnost Dynavix a.s. na trh nový model Nano. Tento přístroj byl představen už před měsícem. Stejně jako ostatní navigace této značky obsahuje kromě bohaté výbavy také povely, které namluvil herec Pavel Liška. Komu by nebyl jeho hlas sympatický, ten si může zvolit hlas herečky Ilony Svobodové.

Vydáno: 28.5.2009

Nano svým příchodem na trh doplňuje řadu Atto. Zřejmě tou nejdůležitější vlastností jsou rozměry. Novinka disponuje tloušťkou pouze 11,5 mm, což je hodnota, která dělá z tohoto přístroje nejtenčí model na trhu.

Výrobce slibuje kromě elegantního designu také intuitivní ovládání a aktivní držák. Kromě toho se může zákazník těšit na multimediální centrum. Díky němu lze prohlížet obrázky, přehrávat hudbu a videa. Chybět nemůže ani přijímač RDS-TMC zpráv, FM vysílač a Bluetooth handsfree.

Základní výbava nabízí autonabíječku, nabíječku, kožené pouzdro a microSD kartu s kapacitou 8 GB. Ta obsahuje software Dynavix 8 a mapy celé Evropy. Zajímavou schopností je funkce Evidence jízd. Díky ní lze získat knihu jízd. Některé verze budou označeny symbolem 3R. To pro zákazníka znamená bezplatnou čtvrtletní aktualizaci po dobu tří let zdarma. Doporučená cena je 8 990 Kč včetně DPH.  

 

Text: Redakce
Foto: Dynavix

Galerie