Dynavix 9: nový navigační software k dispozici od poloviny května

Na trh se chystá aktualizované provedení navigačního softwaru české společnosti Dynavix. Tisková zpráva slibuje nejen celkové zrychlení a lepší ovládání, ale také nové funkce, jiné grafické provedení a zdokonalené vlastnosti uživatelského prostředí. V polovině května se Dynavix 9 objeví ve všech nově zakoupených produktech. 

Vydáno: 28.4.2010

Hlavní novinkou softwaru Dynavix 9 je funkce zvaná “Chytrá trasa“. Ta při plánování zohledňuje aktuální den v týdnu, respektive denní dobu a měli byste se díky ní vyhnout ranním zácpám (což je ovšem například v Praze poněkud nemožné). Grafické prostředí pak dostalo nové barvy, modernější hlavní menu a hlavně větší velikost dialogových tlačítek. Slíbený je také rychlejší start aplikace a práce s mapou.

Zbylé vlastnosti zůstaly nezměněné. Samozřejmě nesmí chybět povely Pavla Lišky, ve výbavě najdeme také navádění do jízdních pruhů, 99 procentní pokrytí čísly popisnými a jiné. Dynavix 9 bude dostupný u nově zakoupených produktů této značky od poloviny května. Prostřednictvím aplikace Dynavix Manager si mohou současní uživatelé bezplatně svůj software aktualizovat.

Text: Redakce
Foto: Dynavix

Galerie