Dovolená s obytným autem je stále populárnější, lidé oceňují svobodu

Cestování autem máme rádi kvůli svobodě, nemusíme nic plánovat dopředu a sami se rozhodujeme, co a kdy uvidíme. Podobné výhody má cestování v obytném autě, které navíc přináší luxus přenocování, kde se vám zachce. Můžete tak projet klidně celou Evropu bez nutnosti ubytování. Pokud chcete lepší cenu, rezervujte si obytňák už teď na léto 2018.

Cestování dnes dovoluje nezávislost

Kdo to někdy vyzkoušel, dá nám zapravdu. Díky obytnému autu dostává cestování zcela nový rozměr, získáváte s ním nezávislost, můžete se každý den probouzet někde jinde a můžete zažít úplně nová dobrodružství. Nebo když se vám někde zalíbí, můžete tam zůstat jak dlouho chcete. Navíc si klidně můžete vzít jízdní kola, a vyrážet na další výlety třeba po pláži.

Přitom si nemusíte odpírat komfort, na který jste zvyklí z domova. Většina obytných aut dnes má nejen klimatizaci a pohodlný obývák s televizí, ale také plně vybavenou kuchyň včetně vařiče, ledničku s mrazákem, a některé mají další a další výbavu, jako markýzu nebo moskytiéry.

Navíc s rozvojem mobilních dat, které jsou navíc nově platné po celé Evropské unii, existuje mnoho zaměstnání, které můžete dělat na dálku. Dovolená se tak dá výrazně prodloužit a skloubit s prací. Záleží jen na vás, jaký režim vám nejvíc vyhovuje.

Ušetřete včasnou rezervací

Asi se vám zdá, že pronájem obytných aut není úplně nejlevnější. Konkrétně vyjde na částky od 2 tisíc korun za den za slušné kvaliní auto. Na druhou stranu můžete ušetřit značné částky za každodenní ubytování, které by pro rodinu mohlo být i výrazně dražší. Ušetříte také za restaurace, protože jídlo si můžete vařit vlastní. Vychlazené pivo budete mít vždy v ledničce.

Cestování v obytném autě by si měl vyzkoušet každý. Jestliže o něm uvažujete, můžete si už teď rezervovat dovolenou v obytném voze na příští letní sezónu. Třeba u rodinné firmy Obytňákemsrodinou, která má špičkový osobní přístup. Nejen že tím ušetříte, ale také vyzkoušíte něco úplně nového.

Text: Redakce

Foto: Archiv

Galerie