Do kufru trabanta se klidně vejde 1+KK

TrabantUrčitě už jste někdy jeli na dovolenou. Takže jistě víte, jak je těžké se dohodnout, kolik zavazadel si s sebou vzít. Úplně slyším nadávání hlavy rodiny, že letos se to do toho auta prostě nevejde. Něco se musí nechat doma. Tedy pokud nemáte trabanta.


Vydáno: 29.11.2007 

A nemusí se nutně jednat o sedmičlennou rodinu, která má ještě v plánu brát s sebou babičku, která se letos tak moc chtěla jet podívat na Mácháč, prý je to její poslední přání předtím než umře.

 

Dobře, dejme tomu, že jste obyčejná čtyřčlenná česká rodina a psa berete taky, no prosím. A stejně se všechny věci do kufru nemohou vejít? Ouha, čím to asi bude. Tuhle otázku asi vyřešit nedokážu, ale můžu vám říci, že takový trabantista si s velikostí kufru většinou starosti nedělá.

Nikdo neví proč to tak funguje, ale faktem je, že se do zdánlivě malého prostoru dá s trochou nadsázky nacpat byt velikosti 1+kk.

Kufr
Nezdá se to, ale vejde se sem 1+KK

Už jsem viděla hodně podivných věcí, ale to, co se vešlo do kufru našeho trabanta, když jsme se chystali na týdenní dovolenou po jižních Čechách, to tedy ještě ne. Ano, říkáte si že si dělám srandu, ale schválně si představte, standardního trabanta. Tak…

 

A teď do kufru tohoto auta zkuste poskládat stan pro 3 lidi (ve stanu pro dva se většinou dva lidé mačkají), 4 spacáky (to aby se 2 daly použít případně místo karimatky), 2 karimatky, 3 deky, tašku s vařičem (hodně velká), 2 tašky s oblečením (jedna taky hodně velká, musím si s sebou prostě vzít hodně triček a sukní ne?), tašku s nádobím a ještě jednu s nějakým tím jídlem (to abychom měli po ruce instantní polévku, kdyby bylo nejhůř), tašku s náhradními botami (do tašky s oblečením se už nevešly), 2 teplé bundy (to kdyby bylo u ohýnku zima) a další drobnosti. K tomu samozřejmě musíte připočítat rezervu, bednu s nářadím, hever, láhev s olejem a kanystr, které jsou v kufru takříkajíc povinnou výbavou.

A teď mi vysvětlete, jakto, že trabant není nafukovací…

Text a foto: Zuzana Procházková

Trabi
Nakládat, odjíždíme!

Galerie