Citroën představil dvě speciální DS3 pro utkání Brazílie – Francie

Citroën při příležitosti přátelského utkání mezi Francií a Brazílií představí dva originální vozy Citroën DS3 v barvách fotbalových týmů. Fanoušci značky budou mít možnost hlasovat pro svou oblíbenou verzi na Facebooku Citroën France a vyhrát jeden z těchto unikátních modelů.

Vydáno: 8.2.2011

Citroën připravil dva vozy DS3 v barvách Francie a Brazílie. Originální uvítání oběma týmům připravil jako oficiální partner Francouzské fotbalové federace francouzského týmu, a hlavně na podporu své fotbalové reprezentace. Utkání se bude konat na francouzském národním stadionu 9. února.

Bílý Citroën DS3 s modrou střechou v barvách francouzského týmu staví na odiv modré disky kol, červené středy kol a vnější zpětná zrcátka a bílou boční lištu. Na střeše se skví samolepicí fólie s nápisem „Francie“ a bílé a červené pásy. Titul mistrů světa připomíná hvězda na dveřích, připomínající hvězdy, které má francouzský národní tým na dresech.

Žlutý Citroën DS3 se zelenou střechou v barvách brazilského týmu má zelené disky kol se žlutými středy, modrá vnější zpětná zrcátka a zelenou boční lištu. Na střeše září samolepicí fólie s nápisem „Brazílie“ a bílé a žluté pásy. Pět hvězd na dveřích vzdává hold pěti titulům mistrů světa brazilského výběru.

V rámci spuštění stránek Citroën na Facebooku si budou moci fanoušci značky zopakovat zápas mezi Francií a Brazílií a od 4. do 18. února hlasovat, která úprava se jim víc líbí. Z účastníků hlasování bude vylosován jeden, který vítězný model vyhraje.

Facebookové stránky Citroën Francie naleznete ZDE

Text: Redakce
Foto: Citroën

Galerie