Citroën C4 Coupe by Sebastian Loeb: kupte si WRC

Třídveřové provedení modelu C4 se po stránce designu velice povedlo. Někteří by si ale přáli, aby vůz vypadal ještě lépe a právě pro ty si připravila francouzská značka speciální edici, která má vůz přiblížit továrnímu speciálu pro závody rally. Přiblížit samozřejmě pouze po stránce designu.


Vydáno: 24.3.2009

Edice nabízí dvě barvy karoserie – červenou Sport Red nebo černou Black. Zvenčí poznáte vylepšený vůz podle podpisu samotného Sebastiana Loeba pod zpětnými zrcátky, označením “by Loeb“ na víku zadních dveří a samozřejmě podle rozměrného střešního spoileru. Povedený vzhled podtrhnou bílá kola, která ovšem mohou být také černá. Tak jako tak,  jejich velikost nepřesáhne 17“.

Uvnitř Citroënu C4 Coupe se dbalo na detaily. Každý vůz dostane své číslo, které najde jeho majitel na stříbrném štítku. Volant a řadicí páka jsou kožené, obšité červenou nití. Nechybí kovové pedály nebo například koberečky s designem “by Loeb“.

Pohánět tento dle našeho názoru velmi pěkný vůz mohou dvě verze benzinové jedna-šestky (120 nebo 150 koní) nebo turbodiesel také o objemu 1,6 litru a výkonu 110 koní.

Text: Redakce
Foto: Citroën

Galerie