Cayenne GTS Design Edition: na prodej i v Česku

Porsche představuje limitovanou sérii úspěšného SUV Cayenne GTS s označením Porsche Design Edition 3. Tuto exkluzivní novinku, která se pyšní nejen bohatou výbavou, ale i číslováním jednotlivých vozů, bude mít ve své nabídce i český dovozce.

Vydáno: 4.4.2009

Porsche Cayenne GTS je po modelech Cayman S Porsche Design Edition 1 a Boxster S Porsche Design Edition 2 dalším vozem jedinečné designérské edice. „Specifická šedá Lavagraumetallic vyjadřuje ryzí sportovní styl, který působivě doplňují pruhy na bocích a kapotě motoru. Stejnou barvu jako karoserie mají také 21palcová kola SportPlus. Vnější vzhled podtrhují také bi-xenonopvé světlomety, od B-sloupků zatemněná okna a nápis Cayenne GTS na zádi s červeně lakovaným písmenem S. Na přání a bez příplatku je v nabídce zvětšený dvojitý střešní spoiler,“ popisuje vůz dovozce.

Cayenne GTS Porsche Design Edition 3 o výkonu 405 koní má mít exkluzivní černé kožené čalounění oživené výrazným červeným prošitím na přístrojové desce a ve výplních dveří. Kůží čalouněný tříramenný volant ještě více zvyšuje sportovní charakter vozu. Sedadla mají výraznější boční vedení a jsou vybavena elektrickým nastavováním s paměťmi.

Stejně jako v případě předchozích Porsche Design Edition se mohou zákazníci

i nyní těšit na designerské příslušenství, které je součástí vozu. Exkluzivně pro Edici 3 byly v Porsche Design-Studiu navrženy například hodinky s automatickým chronografem typu P’6612 s lehkým titanovým tělem o průměru 42 mm a kovovým páskem zušlechtěným lakem v lesklé černé karbonové barvě.

Cena exkluzivního modelu Cayenne GTS Porsche Design Edition 3 včetně hodinek a sady speciálních zavazadel bude činí 79 100 EUR bez DPH.

Text: TZ PIA CZ
Foto: Porsche

Galerie