CarMobil: zapomeňte na iPhone

V poslední době hodně “letí“ všechny ty iPhony a podobný přístroje s obrovským dotykovým displejem a spoustou někdy i zbytečných funkcí. Jenže pokud se chcete nějak výrazně odlišit, máte víceméně smůlu. Přístroje jednotlivých značek jsou si celkem podobný. Na český trh se ovšem začal dovážet telefon, který by motoristické fanoušky mohl velmi zajímat.


Vydáno: 13.7.2009

Společnost 4style nabízí mobilní telefony ve tvaru auta. Můžeme jim říkat třeba carMobil, Ferrari phone nebo prostě a jednoduše auto-mobil. Trojice nabízených modelů jistě způsobí nemalý poprask v případě, že tento přístroj vytáhnete s kapsy.

Z jedné strany to je model Audi, Mercedes a Ferrari. Na straně podvozku je mezi koly umístěn celkem obyčejný mobilní telefon. Než například přijmete hovor, automobil se nastartuje a rozsvítí světla.

Nejpropracovanější a také nejdražší Ferrari nabízí navíc vtipně umístěný slot pro SIM-kartu. Ten se nachází jednoduše pod kapotou. Každý carPhone má v sobě ukryté také dotykové pero. V případě Mercedesu je schováno pod zpětným zrcátkem, Ferrari a Audi ho mají uložené v blatníku.

Ve výbavě těchto telefonů nechybí nic podstatného. Jejich velikost činí 120x42x25mm, pohotovostní režim 150 – 220 hodin a doba hovoru se pohybuje od 120 do 200 minut. Za nejlevnější Audi zaplatíte 4 700 Kč, Mercedes phone stojí 5 500 Kč a tradičně nejdražší Ferrari vás vyjde na 7 400 Kč. Za tyto peníze dostanete maximálně stylový mobilní telefon a navíc můžete na dopravní policii zkusit výmluvu, že jste za volantem netelefonovali, ale pouze vám vypadlo z kapsy vaše oblíbené autíčko.

Více najdete na www.4style.cz

 

Text: Redakce
Foto: 4style

Galerie