BMW X3 Limited Sport: ještě blíže k Emku

Mnichovská automobilka připravila speciální edici pro své malé SUV BMW X3. Jde o kombinaci vysoké výbavy a sportovních doplňků, která by měla dát už lehce postaršímu vozu atraktivnější vzhled. Za edici Limited Sport se ale připlácí minimálně 7250 eur.

Vydáno: 6.3.2008

BMW X3 je nyní obohaceno M sportovním paketem s 19palcovými koly, sportovním M volantem, sportovními sedadly čalouněnými kombinací Alcantary a kůže či xenonovými adaptivními světlomety. Kromě toho je součástí sportovního M paketu také celá řada dalších prvků výbavy. Nová edice tak doplní současnou nabídku BMW X3 Exclusive a BMW X3 Lifestyle.

Na německém trhu se edice BMW X3 Limited Sport začne prodávat v březnu 2009 a k dispozici bude jeden rok v kombinaci se všemi šesti nabízenými pohonnými jednotkami. Tato speciální edice s rozsáhlou výbavou, z níž jsou některé prvky vyvinuté přímo pro tento model, nabízí zákazníkům značné cenové zvýhodnění ve srovnání s tím, kdyby si měli tuto výbavu objednávat samostatně. Zaleží na motoru, podle něj se cena edice Limited Sport pohybuje v rozmezí 7250 až 7900 eur.

Text: Redakce
Foto: BMW

Galerie