Barack Obama v Praze: Cadillac One a Škoda Fabia

Uvnitř video: Včera přiletěl do Prahy nový prezident Spojených států amerických, Barack Obama. Jeho prezidentská kolona, která jela z ruzyňského letiště do hotelu Hilton, čítala čtyřicet jedna vozidel. Podívejte se na video, na kterém uvidíte dvojici limuzín Cadillac One, i Škodu Fabia.


Vydáno: 5.4.2009

Prezidentská kolona amerického prezidenta Prahu křižuje ještě dnes, kdy Barack Obama přednáší projev na Hradčanském náměstí a navštíví summit EU a USA v Kongresovém centru.

Celkově zahrnuje kolona amerického prezidenta čtyřicet jedna vozidel. Cestu razí dvojice policejních motocyklů, pokračuje policejní Mondeo, civilní Škoda Superb, dvojice policejních vozů Audi, civilních Audi A8 s majáčky a po civilním SUV už projíždí dvojice „nejbezpečnějších vozů na světě“, limuzín Cadillac One.

Pokračuje několik velkých SUV a MPV, „klasických amerik“ Cadillac a Chevrolet s polní nemocnicí a s ostřelovači, a po nich následuje celá řada mikrobusů, které střídá několik sedanů Lexus GS a jedno Volvo XC90. Téměř na konci vidíme policejní a civilní vozy Audi. A to nejlepší nakonec – kolonu fenomenálně zakončuje (a téměř ji nestíhá) servisní vozidlo Dopravních podniků Škoda Fabia Combi.

 

 

Text: Redakce
Video: YouTube

Galerie