Audi letos uvede na český trh pět nových modelů

Německá automobilka Audi si na letošní rok připravila pro své příznivce hned několik překvapení. Včera nám byla představena nová generace vlajkové lodi A8, ale tím to zdaleka nekončí. Jak bylo sděleno na tiskové konferenci, letos bude uvedeno na náš trh dalších pět modelů. Takže tady máte jejich seznam.

Vydáno: 15.4.2010

Po nové Audi A8 bude představen S5 Sportback. Stane se tak v květnu. Těšit se můžete na motor 3.0 TFSI a velmi zajímavé zážitky za volantem. V červenci ovšem přijde něco ještě zajímavějšího. Na náš trh se totiž chystá R8 Spyder. Už se nemůžeme dočkat okamžiku, kdy nás poprvé pustí za volant.

V další polovině roku vstoupí do České republiky dlouho očekávaný základní model A1. Spolu s ním budou moci první zákazníci začít kupovat také RS5 Coupe. Pokud tedy toužíte po jednom z těchto modelů, musíte vydržet do září. Zřejmě ta největší lahůdka letošního roku se objeví v říjnu. Řeč je o Audi A7, které vypadá podle prvních fotografií velmi povedeně.

Tím naše informace končí. Uvedené měsíce jsou sice předběžné, ale aspoň máme přehled o tom, jak půjdou nové modely za sebou. Nakonec jsme z představitelů značky Audi vydolovali ještě jeden termín. Začátkem roku 2011 přijde na trh nová generace A6.

Text: Redakce
Foto: Audi

Galerie