Asma Dessign Perfectus SLR: další ošklivka

Úpravce sídlící se Spojených arabských emirátech Asma Design se snaží evidentně zapsat do historie tím, že předělává vozy Mercedes-Benz na opravdu ošklivé kreace. Jejich majitelé zřejmě touží světu ukázat fakt, že jsou natolik zámožní, že jim nevadí řídit ani extrémně hnusné auto. Asma Design naposledy zprznil supersport SLR.


Vydáno: 21.1.2009

Včera jsme vám přinesli obrázky a informace o připravovaném projektu RENNtech SLR 777. Ten ale narozdíl od výrobku Asma Design vypadá trochu k světu. Nemůžeme si pomoci, ale Perectus SLR po vzhledové stránce není právě perfektní.

Stejně jako u předchozí úpravy Asma Design Mercedes-Benz SL, i zde se firma soustředila na výrazně tvarovaný přední nárazník. SLR dostalo mnoho karbonových doplňků, ale podle vzhledu tedy na luxusní supersport příliš nesedí.

Objednavatelem Asma Dessign Perfectus SLR se stala samotná královská rodina v Abu Dhabí, což relativně vysvětluje všechno. I fakt, že si Asma Design vůbec nepohrál s „vnitřnostmi“ vozu. Kdyby se přece jen nějaký zájemce objevil, může si na tuto ošklivost připravit rovný milion eur.

Text: Redakce
Foto: Asma Design

Galerie