Alfa Romeo Brera Italia Independent: absolutně sexy

Tohle italské kupé je bezesporu jedním z nejkrásnějších vozů své kategorie, které si v současnosti můžete pořídit. Jako by to nestačilo, spojila se automobilka Alfa Romeo s domácím módním studiem Italia Independent a vytvořili spolu ještě povedenější kousek modelu Brera.

Vydáno: 11.12.2009

Alfa Romeo Brera Italia Independet dostala speciální titanový lak a k tomu nádherná 18palcová kola se vzhledem turbíny a černým lakováním. Pod nimi najdete červené třmeny brzd. Exkluzivně působí i hliníkový kryt palivové nádrže.

Uvnitř hody pokračují a stylový interiér dostává několik zásahů, které ho vyšperkovávají takřka k dokonalosti. Velice se povedly nové sportovní pedály s logem, sedačky nebo kožené části obšité výraznou červenou nití.

Alfa Romeo Brera Italia Independet bude k dispozici se čtyřválcem o objemu 2,2 litru a výkonu 185 koní, nebo V6 s objemem 3,2 litru a výkonem 260 koní. Na výběr je také buď pohon předních kol, nebo čtyřkolka. Základní verze přijde na 29.700 eur (762 tisíc korun bez daně), se šestiválcem na 38.850 eur (997 tisíc Kč bez daně). K dispozici bude jen omezená série 900 kusů.

Text: Redakce
Foto: Alfa Romeo

Galerie