Airstream Victorinox Special Edition: švýcarské hodinky

Karavany Airstream byly vždycky na vrcholu toho, co jste si mohli jako movití milovníci kempování pořídit. Nyní se firma spojila se švýcarským Victorinox, výrobcem precizních hodinek, švýcarských nožíků a dalších doplňků Swiss Army. Slaví spolu 125. narozeniny společnosti speciálním karavanem.


Vydáno: 22.6.2009

Retro karavany Airstream jsou tak sexy, že si je už vybrala i stylová značka Mini, a vytvořila zajímavou dvojici. Tentokrát se ale celokovový Airstream spojil se švýcarskou precizností. Firma Victorinox kompletně vybavila vnitřek karavanu svými doplňky a každý pak vybavila speciální destičkou se sériovým číslem.

Na zdi obytného přívesu najdete velké hodiny ve stylu Victorinox Swiss Army, logo Victorinox je také na povlečení, které pusobí sice příjemně, zároveň ale trochu vojensky. A kdo by mohl vynechat vysoce kvalitní švýcarské nože v dokonale navržené kuchyni?

A co za to? Airstream Victorinox Special Edition, jak už název napovídá, bude unikátní série. Celkem se vyrobí jen 125 kusů, tedy kolik je společnosti Victorinox let. Každý z nich by měl přijít nového a určite štastného majitele na 1,1 milionu korun.

Text: Redakce
Foto: Airstream

Galerie