view counter

Technika

view counter
view counter

Obecní policie Vestec a radar Ramer 10C

Po představení městské policie Černošice v minulém článku přichází na řadu obecní policie Vestec. Pokud by někdo čekal špatně vybavenou vesnickou policii, tak se hluboce mýlí – OP Vestec je vybavena modernější technikou nejen než jednotka v Černošicích, ale i než MP Praha. V následujícím článku se Vám pokusíme jejich výbavu i práci přiblížit.

Městská policie Černošice a radar Ramer AD9

Městskou policii Praha a její technické vybavení zná, ať už osobně nebo z médií, leckdo. Pro mnohé však může být překvapením, jakým vybavením disponuje a na jakém prostoru operuje Městská policie Černošice. V současnosti je můžete potkat od Vestce až po Rudnou. Podívali jsme se na jejich práci trochu blíže.

Městská policie Praha a hledání kradených vozidel

To, že nové policejní passaty kromě stíhání rychlých aut umí odhalit i vozidlo, které je vedeno v databázi kradených vozidel, nám bylo ze všech stran tlumočeno již několikrát. Možná vás ale překvapí, že tuto funkci zvládá i mobilní zařízení hojně využívané Městskou policií Praha. Kradená auta odhalují každý den.

TEST: Pasivní antiradar proti laserovému radaru. Má šanci?

LTI 20-20 UltraLyteVlastníte radarový detektor, neboli pasivní antiradar, a nejste si zcela jisti, zda budete chráněni i proti laserovému měření? Podobné dotazy a názorové rozepře jsou v poslední době velmi časté, proto jsme se v redakci rozhodli zapůjčit laserový měřič rychlosti a otestovat, jak to doopravdy je. 
 

view counter

Syndikovat obsah