Autoškola testy

Máte rádi adrenalin za volantem aut? Líbí se vám pocit rychlé jízdy autem? Ale má to jeden háček, nemáte ještě řidičský průkaz? Nevadí, ZaVolantem.cz pro vás připravilo rubriku Autoškola testy. Ještě než se vrhnete do „ostré“ autoškoly, projděte si testy autoškoly a vyzkoušejte si své vědomosti z oblasti silničního provozu nanečisto. Právě pro vás jsou tu online cvičné testy do autoškoly.

Rubrika Autoškola testy přináší v první části cvičné testy ke zkouškám pro získání řidičského oprávnění ve všech skupinách motorových vozidel. Všechny testy do autoškoly jsou z první ruky, připravilo je Ministerstvo dopravy, jsou platné pro rok 2015 a jsou k dispozici online a zdarma. Není tedy nač váhat a rovnou se můžete pustit do zkušebního testu!

Testy do autoškoly online

 

V další části rubriky Autoškola testy jsme pro vás připravili testy zaměřené na pravidla silničního provozu a pravidla bezpečné jízdy. Ty vás vyzkouší v oblastech pojmů a dovedností v silničním provozu a ze zásad bezpečné jízdy. Pokud řídíte nákladní auto nebo autobus, určitě se vám budou hodit i testy pro Zkoušky profesní způsobilosti.

Poslední částí v autoškole online je zdravotnická příprava a znalost údržby a ovládání auta. Nepodceňujte přípravu na zkoušky a výuku v autoškole, ušetříte tím vlastní peníze!

Testy z pravidel silničního provozu

 

Zkoušky profesní způsobilosti

 • Pondělí, 12. Červen 2017 - 14:20[comment_count]

  Jak na to: Vybírejte si povinné ručení chytře

  Když máte auto, musíte si platit pojištění - povinné ručení. Bez něj se v České republice jezdit nesmí, v případě neplacení hrozí majiteli vozidla vysoké sankce, a v případě nehody by musel platit horentní sumy. Na co bychom se měli zaměřit při výběru

  ČÍST DÁL
 • Čtvrtek, 8. Červen 2017 - 23:19[comment_count]

  Renault Mégane na českém trhu startuje na 340 tisících

  Nový Renault Mégane startuje v Česku na částce 339.900 korun za základní atmosférickou šestnáctistovku a výkonem 115 koní. Nabídka je ale hodně široká: Mégane se nabízí v 5 benzínových a 5 naftových variantách motorů. Nový Renault Mégane patří k

  ČÍST DÁL
 • Středa, 7. Červen 2017 - 14:55[comment_count]

  Povinné ručení a asistenční služby, které se opravdu hodí

  Váš automobil by měl být rozhodně zabezpečen. Ať už se jedná o krádež, či nehodu, je důležité obstarat si alespoň povinné ručení. Máme pro Vás přehled pojišťoven, které nabízejí kvalitní služby právě v oblasti povinných ručení a asistenčních služeb.

  ČÍST DÁL